SPP MÜHENDİSLİK TAAHHÜT VE BİLİŞİM SAN.TİC. LTD.ŞTİ

SPP HAKKINDAÜRÜNLERSCADAOTOMASYONREFERANSLARBİZE ULAŞIN

 

  SPP, Endüstriyel otomasyon ve SCADA sistemleri üzerine 2000 yılından beri faaliyet göstermektedir. Firmamız, sektörlere standart çözümler sunmakla birlikte, uygulamanın boyutuna bağlı kalmaksızın,  müşteriye özel anahtar teslimi çözümler de sunmaktadır. Uzaktan izleme ve kontrol sistemlerinde mesafe ve arazi yapısı ne olursa olsun SPP ekibi, sahadaki hayati bilgilerinizi mutlaka size ulaştıracaktır.

UZAKLAR İÇİN MÜHENDİSLİK
  SPP, SCADA dünyasına 25 senedir hizmet veren Control Microsystems firmasının Türkiye temsilciliği ve sistem entegratörlüğünü başarıyla yürütmektedir. Control Microsystems Scadapack ailesinde her sektör için özel üretilmiş bir kontrolcü bulunmaktadır. Özellikle doğalgaz ve su dağıtım sektörleri için tasarlanmış fonksiyonel, dayanıklı ve ekonomik uzak  kontrol birimleri (RTU) dünya üzerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Eğer sizin de uzaktan kontrol etmek istediğiniz bir sisteminiz varsa, Scadapack ailesinin güçlü özelliklerinden  ve de 3 yıl garanti süresinden faydalanmak istiyorsanız bizi arayın.  
GÜÇLÜ RTU
 

SPP, SCADA sistemlerinin çoğunlukla ayrılmaz bir parçası olan kablosuz haberleşme alanında da uzman kadrosu ve ürünleri ile hizmet vermektedir.

Kablosuz haberleşmede en uygun ve ekonomik çözümü arazi yapısına bağlı olarak GSM, GPRS, UHF, PSTN, VSAT gibi seçenekler arasından SPP sizlere sunacaktır. SCADA sistemlerinde alışılagelmiş pahalı haberleşme çözümlerine alternatif arayışınızda SPP yanınızda olacaktır.

 
      KABLOSUZ HABERLEŞME  
  Uzman ekibimiz, SCADA sistemleri dışında proses kontrol alanında yılların getirdiği birikimlerle değişik sektörlerde büyük projelere imza atmışlardır. Özellikle DCS sistemleri konusunda deneyimlerimizi Kimya, Petrokimya, Tekstil, Gıda ve Enerji proseslerinde gerçekleştirdiğimiz büyük projelere borçluyuz.    
  DENEYİMLİ  KADRO